Direct naar

Kenmerken

  • App de verpleegkundige
  • Gratis huidcheck met SkinVision

Over CZ

CZ behoort tot één van de grootste zorgverzekeraars van Nederland en is risicodrager voor OHRA en Nationale Nederlanden.

Bij CZ kies je uit drie verschillende basisverzekeringen, zowel natura- als restitutie. Deze polissen kunnen aangevuld worden met verzekeringen die aansluiten bij jouw zorgbehoeften en leeftijd.

  • Jongeren kunnen bijvoorbeeld kiezen voor het jongerenpakket met vergoedingen voor anticonceptiemiddelen en vaccinaties.
  • Gezinnen met kinderen kunnen gebruik maken van dekkingen voor orthodontie.
  • Voor ouderen is er een speciale 50+ verzekering met afgestemde dekkingen, zoals dekking voor een kunstgebit of een hoortoestel.

Voor studenten, jongeren en andere verzekerden die over het algemeen weinig gebruik maken van zorg en geen probleem hebben met een internetverzekering, zijn er ook CZdirect en Just.

Zorgpremie

Jaar Restitutie Natura Natura (select) Combinatie
2024-€ 145,85€ 143,00€ 159,00
2023-€ 138,25€ 131,90€ 149,00
2022-€ 134,50€ 126,75€ 145,25
2021-€ 129,60€ 123,10€ 138,50
2020-€ 120,95€ 114,95€ 127,45
2019-€ 124,80€ 120,45€ 131,65
2018-€ 116,25€ 112,15€ 122,60
2017-€ 112,85€ 108,90€ 119,05
2016-€ 104,95€ 101,30€ 110,70
2015-€ 100,50€ 97,00€ 106,00
2014-€ 95,90€ 92,55€ 101,20
2013-€ 105,60€ 101,90€ 109,80
2012-€ 107,80€ -€ 110,30
2011-€ 104,50€ -€ 107,00

Wat vind je van CZ?

Klik op de sterren

Premie
Service
Zorgkeuze
Aanvullend


2.240 reviews over CZ

  • MM.A.A. Beekwilder-van den heuvel

    CZ is voor mij een hele goede zorgverzekering ,Als je met vragen zit hoef je maar te bellen en je wordt vriendelijk en snel te woord gestaan
    .En als je toestemming moet vragen voor b.v. een operatie dan wordt dat zonder problemen goed gekeurd,En ik ben al sinds mensen heugenis lid bij CZ en ik denk er niet over om over te stappen want voor mij staat CZ op plaats 1

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9.5
    Dekking
    9.5
  • MM.A.A. Beekwilder-van den heuvel

    Bij CZ wordt je altijd vriendelijk geholpen en als je een aanvraag doet voor een operatie word de toestemming heel snel en netjes afgehandeld.Voor mij is er maar 1 goede zorgverzekering en dat is met stip CZ

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    9

    Service
    10
    Dekking
    9.5
  • JJoep Nieuwenhuis

    CZ is een zorgverzekeraar met een verscheidenheid aan zorgpolissen,
    waaruit je kunt kiezen. CZ is zeer betrokken bij zijn verzekerden,
    heeft een uitstekend leesbare en begrijpelijke nieuwsbrief,

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9.5
    Dekking
    8.5
  • AA Burgerhout

    prima zorgverzekeraar alles geregeld. Belletje of een mail en ze gaan er gelijk achter aan

    Premie
    9.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • Mmarco

    ze luisteren wel naar klachten en ze proberen dat op te lossen

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    7

    Service
    5.5
    Dekking
    7
  • PPaul Habets

    CZ doet nooit moeilijk bij verwijzingen ,krijg geen rekeningen om voor te betalen .
    100% Top

    Premie
    9.5

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9.5
    Dekking
    9.5
  • EErik Oostdijk

    Sinds ik hier in het Oosten woon ben ik over gegaan op CZ. En ik moet zeggen: ik heb zelden tot nooit problemen. Ook niet met rekeningen betalen, hoewel ik die door opmstandigheden niet altijd op tijd kan betalen. Een belletje of mailtje, en het is geregeld. De premies liggen misschien een ietsje hoger dan sommige andere zorgleveranciers, maar de service is er ook naar! Daarnaast reageert men altijd snel op vragen en wedervragen. Kortom, ik ben dik tevreden over CZ!

    Premie
    6

    Zorgkeuze
    7

    Service
    8
    Dekking
    8
  • LL.Corstjens

    Goede verzekeraar.Snel met vergoeden,en doet wat beloofd wordt.Wij blijven er lekker zitten…..

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7.5
  • SSiegi Christiaans

    Ik ben niet altijd tevreden. Speciaal de keuze van de specialist of het ziekenhuis is niet optimaal..

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    5.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7
  • TT.v.d. Voort

    Wij zijn tevreden over CZ.Maar ik moet er wel bij zeggen dat we ze niet vaak nodig hebben.
    Alleen voor de bijverzekering tandarts en soms wat medicijnen.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7
  • Eerica tegenbosch

    Ik had een aanvullende cz verzekering, heb t aanvullende gedeelte na telefonisch overleg eraf gehaald, omdat t enige voordeel fysiotherapie zou zijn. Nu echter krijg ik mijn borstoperatie niet vergoed, omdat ik daarvoor niet verzekerd ben en het is al zo duur.

    Premie
    1.5

    Zorgkeuze
    3.5

    Service
    3.5
    Dekking
    1.5
  • MM. de Bruijn

    CZ zou wat meer naar haar cliënten moeten luisteren. Verder vindt ik het een redelijk goede verzekeraar.

    Premie
    7

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    5.5
    Dekking
    6.5
  • Nnellie meurkens

    Helpen mij snel en leggen dan ook goed uit wat vergoed kan worden. Had dure EHBO cursus waarvan ik niet wist dat die gedeeltelijk vergoed kon worden. Zij hebben mij geholpen en ook nog gezorgd dat ik de afgelopen 3 jaar gedeeltelijk retour kreeg. Goede service dus.

    Service
    10
  • AArnoud Meinders

    Rekeningen rechtstreeks naar CZ. Via mail krijg ik bericht dat er betaald is of als ik moet bijbetalen. Eigen risisco kan gespreid worden. Prima verzekering

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • AArnoud Meinders

    Rekeningen rechtstreeks naar CZ. Ik krijg bericht via mail als er betaald is of als ik moet bijbetalen. Eigen risico kan gespreid worden. Prima verzekering.

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • JJ.Fokkens

    Ik ben al jaren bij deze verzekering,nooit problemen gehad als nier patient(
    2x transplantatie.wordt altijd netjes geholpen.
    Ben zeer tevreden.

    Premie
    9

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    7
  • JJ.Fokkens

    goede verzekering,nooit geen problemen,en anders is er altijd een oplossing aan gedragen zeer tevreden

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    7.5
  • HHannie Noblesse

    Ik ben al jaren bij de CZ en ik durf niet over te stappen omdat ik weet wat ik nu heb,
    ze zijn altijd vriendelijk en correct, voor vragen heb ik nooit problemen ze zijn nog altijd goed opgelost, de service is voor mij heel erg belangrijk en voor goed advies en goede uitleg daar ben ik bij de CZ heel erg tevreden over.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    8

    Service
    9.5
    Dekking
    5
  • RRijken

    Ik ben erg tevreden over CZ reden waarom ben al jaren Diabeet en voor vragen van de kosten en de kosten die hier mee gepaard gaan Cz staat klaar voor me.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    9.5
    Dekking
    10
  • Jjt philippi

    tandheelkunde wat niet voltooid wordt in een jaar moet je het volgende jaar weer eigen risico betalen.

    Premie
    1.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    5.5
    Dekking
    7.5
  • LLeun Scheele

    ik heb er goede service

    Premie
    8.5

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9
    Dekking
    9
  • DDrea Wesselink

    In principe hebben we geen negatieve ervaringen met deze zorgverzekeraar, dat is dan ook de reden dat we ons niet genoodzaakt voelen elders te gaan kijken.

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    8

    Service
    6
    Dekking
    7.5
  • JJos Bellefroid

    Cz doen wat ze zeggen. Ben al jaren klant en ben zeer te vrede over deze zorgverzekeraar

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    9.5
    Dekking
    7.5
  • KKrista Maas

    Mijn beoordeling is heel goed over de CZ. Ze vergoeden heel veel en denken mee over oplossingen. Ik ben dit jaar geopereerd aan mijn schouder en heb regelmatig contact gehad over een second opinion. Een vriendelijke mevrouw heeft mij te woord gestaan van de klantenservice en kwam met het idee om naar Medinova Breda te gaan.
    Verder heef mijn partner een conversie stoornis. Daarvoor heeft ze 7.5 maand in een instelling gezeten. CZ heeft de reiskosten vergoed en er komt nog een deel aan. Nu zijn we aan het wachten op goedkeuring voor taxivervoer voor mijn partner. Heb er alle vertrouwen in dat dat goed gaat komen.
    Ik ben zeer tevreden over CZ en kan me ook geen andere zorgverzekeraar voorstellen dan CZ.

    Premie
    7

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7.5
  • HHM vd Bruggen

    we hebben eigenlijk weinig contact met de zorgverzekeraar. alles loopt zoals het moet lopen.

    Premie
    6

    Zorgkeuze
    7

    Service
    7
    Dekking
    6
  • HHans Krooder

    Beste Mensen

    Mijn zorgverzekering beoordeel ik als de beste.
    Waarom ik dat dat doe is het volgende.
    Mijn boven en onder oogleden zaten bijna dicht en er werd gelijk groenlicht gegeven om te opperen daar ben ik ze heel dankbaar voor.
    En voor de rest tot nu toe na zoveel lange jaren nooit een klacht van mijn zijde.
    Daarom voor CZ dank u wel.

    mvrgroet

    Premie
    9.5

    Zorgkeuze
    9

    Service
    9.5
    Dekking
    9
  • JJ. v.d. Kerckhoven

    Tevreden, premie is niet te hoog. Goede service, direct antwoord. Keuze waar en of welke zorg is ok. Aanvullend is goed.

    Premie
    6

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    8
    Dekking
    7
  • BB.W Vermeer

    jammer dat CZ veel dingen laat liggen omdat het volgens hen medische niet verantwoordt is en de kosten te hoog zijn.
    maar door hier juist in zulke gevallen het voortouw te nemen brengen ze zich zelf op een hoger niveau.
    kijk nu worden bijvoorbeeld een mantelzorger ontzien en gesteund prima sta ik achter ik heb dat voeger ook gedaan nooit steun gehad of een vergoeding.
    kijk en daarom roep ik vaak steek je nek maar is uit ook al kost dat geld het kan op den deur ook geld opleveren en de kwaliteit van leven verbeteren dus CZ ga zo door en pak het op

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    6

    Service
    7.5
    Dekking
    4
  • PP. Reuvers

    Al jaren ben ik zeer tevreden over CZ, snel en adequaat bij evt. terugbetalingen.
    duidelijk in welkezaken niet en of slechts gedeeltelijk verzekerd zijn.
    beantwoording op mail etc. binnen meestal binnen 2 x 24 uur. m.b.t. welk ziekenhuis etc. gecontractueerd is is duidelijk, ik kan bv. voor bijna alles bij Radboud UMC. terecht.

    Premie
    5

    Zorgkeuze
    8

    Service
    9.5
    Dekking
    6.5
  • Jjannyvandommelen

    snel duidelijk vriendelijk, en alles word gemaild

    Premie
    9

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9.5
    Dekking
    9.5
  • Jjannyvandommelen

    snel, vriendelijk aan de telefoon duidelijk en enalles word keurig gemaild.

    Premie
    10

    Zorgkeuze

    Service
    9.5
    Dekking
    9
  • GG.den Heijer

    Omdat CZ met zoveel ziekenhuizen een contract hebben, hoef je als klant niet speciaal een restitutiepolis te nemen. De telefoonvragen worden ook keurig op tijd beantwoord.Het geld wordt ook weer heel snel weer gestort,kortom alle tevredenheid voor cz.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7

    Service
    10
    Dekking
    7
  • OOrlando Cicilia

    Cz is goed in elk opzicht voor mij . Het had qua prijs wel wat goedkoper gekund gezien de andere ziektekosten verzekeraars . Maar service en behulpzaamheid zijn goed. Ik denk dat er met een prijs vanaf 75/80€ ook goede service kan worden verleend. Maar de markt is ook bepalend natuurlijk.

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    8

    Service
    7.5
    Dekking
    8
  • TTalitha

    Ik ben uiterst tevreden over CZ. Omdat ik al jaren niet ben overgestapt heb ik daar nu enorm voordeel van, met name in het aanvullende pakket.

    Premie
    5

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    6
    Dekking
    9.5
  • PPythia Zuidema

    De medicijnen die ik dagelijks moet gebruiken worden vergoed, na mijn eigen risico op is. Dit is een groot pluspunt. Ook is de service, snelheid van behandelen van ingediende nota’s erg hoog. Antwoorden die ik krijg zijn professioneel. Die premie is relatief laag, vergeleken met andere zorgcerzekeraars. Al jaren klant van cz en nog geen verzekering gevonden die dezelfde of eters service bieden voor dezelfde of lagere premie.

    Premie
    9

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7
  • JJolanda Dictus

    Ik word altijd snel, netjes en correct geholpen, ook met vragen

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9.5
    Dekking
    9
  • EEmiel Dol

    jammer dat je als je wat nodig heb volgens de artsen dat zij dat dan nog eens gaan beoordelen als of ze de arts niet geloven

    Premie
    5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    5.5
    Dekking
    3.5
  • Ll.kerremans

    Ik ben over het algemeen best tevreden over mijn zorgverzekering. Alleen gezien het feit dat de zorgverzekeringen zoveel winst hebben gemaakt dient dit terug te vloeien naar de mensen die een zorgverzekering hebben d.m.v. een minder dure zorgverzekering met dezelfde dekking en geen eigen bijdrage.
    Van mij mag het vroegere ziekenfonds terug komen.

    Premie
    1.5

    Zorgkeuze
    5.5

    Service
    6
    Dekking
    5.5
  • MMarian Offenbach

    Ik ben al jaren,bij deze Ziekeverzekering,is naar me zin,alleen wat aanvulling,is,valt een beetje tegen,erg duur,vooral als je een wao uitkering hebt,maar met al ben ik over het algemeen te vreden.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    5

    Service
    7.5
    Dekking
    3
  • GGerard Pereboom

    Een goede zorgverzekering met als onderdeel de Politiezorgpolis. Deze is geheel in de voetsporen getreden van de oude Dienst Geneeskundige Verzorging Politie
    .

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7.5
  • Eeam mutsaers

    – eigen risicospreiding is perfect
    – na aantal jaren in de schuld wordt mijn oude aanvullende verzekering weer geactiveerd; prima service!

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    10
    Dekking
    7.5
  • GGaby

    De premie is (mede door collectieve korting) laag. Ongeveer twee keer per jaar ontvangen we een duidelijk overzicht per lid van het gezin met de gemaakte kosten welke binnen een aantal weken zullen worden afgeschreven. Op het gebied van aanvullende verzekeringen heb ik geen mening, omdat ik deze nog niet heb bij CZ (ik ben nog jong en heb weinig nodig). Bij ziekenhuizen in mijn regio kan ik ook zonder problemen terecht.

    Premie
    9

    Zorgkeuze
    9

    Service
    9
    Dekking
    8
  • JJoyce Hoenen

    Al geruime tijd ben ik tevreden met deze zorgverzekering. Alles is duidelijk en wordt goed uitgelegd. Als je hulp nodig hebt krijg je dat en als je een vraag hebt wordt alles heel goed uitgelegd en wordt je super geholpen. Als iets niet goed duidelijk is krijg je de mogelijkheid om een nog duidelijker antwoord te krijgen. Je wordt heel erg goed geholpen en de dienstverleners zijn ontzettend aardig en behulpzaam

    Premie
    5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    8.5
    Dekking
    8
  • SSanne Zethof

    Hele goede zorgverzekering, alleen jammer dat wij geen studentenverzekering konden aansluiten om het feit dat ik nog thuis woon..

    Premie
    7

    Zorgkeuze
    9

    Service
    8.5
    Dekking
    8
  • CCorry

    Als men de standaardvergoedingen die duidelijk omschreven staan volgens de wettelijke regelingen is het een goede verzekering. Als het om dingen gaat waar geen wettelijke maatregel voorstaat moet men best wat moeite doen om het toch te krijgen. Een voorbeeld mijn partner is rechtszijdig verlamd, (dus kan zelf geen nagels knippen, bovendien zijn de nagels regelmatig aan getast )maar kreeg geen pedicure omdat hij geen suikerpatiënt was. Na een aantal brieven is er nu pedicure geregeld weet echter niet voor hoelang. Een ander punt is verandering van medicatie verandering van de medicatie pakte voor mijn man verkeerd uit, werd zelfs een groot risico, moest veel moeite doen om het vertrouwde medicijn terug te krijgen , het verschil in prijs 0,17 eurocent voor 30 tabletten met alle gevolgen van dien . Apotheek en ziekenfonds schuiven het op elkaar af, maar ook dit is weer goed gekomen. Dus wel een goed ziekenfonds maar voor sommige dingen moet je moeite doen . Maar ik denk dat dat bij alle zorgaanbieders zal zijn

    Premie
    6.5

    Zorgkeuze
    6.5

    Service
    6
    Dekking
    6.5
  • AAkash Raktoe

    De combinatie van prijs en kwaliteit staat bij mij hoog in het vaandel en dat is ook wat je bij CZ terug ziet in je premie en service.

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    9.5
    Dekking
    7.5
  • HHadeline Hendrikx

    top aanvullend pakket. Nu nog aan de beugel en ook nog verzekerd voor de kosten .To brace or not to brace

    Premie
    3.5

    Zorgkeuze
    7

    Service
    8.5
    Dekking
    9.5
  • TThera Beekman

    Ben al jaren bij CZ verzekerd voornamelijk door de strakke premie. Heb het gevoel dat ik niet te veel betaal en dat ik zelf kan kiezen welke zorg ik wel en niet af neem. De ziekenhuizen in mijn regio daar heeft CZ contracten mee.
    CZ communiceert via hun website waar je met digi d op inlogt, dat is duidelijk en goed afgeschermd. Dat geeft een zeker gevoel. Verder kun je op die website goed zien wat je verbruikt, wat mij altijd een goede indicatie geeft op mijn keuze voor soort polis voor het nieuwe jaar.

    Minpunt vind ik dat pas een aantal weken na het afnemen van zorg (op welke wijze dan ook) dit te zien is op de website van CZ. Als ik al bijna ben vergeten dat ik een bezoek bracht aan het ziekenhuis komt daar opeens de melding bij CZ vandaan. Dat vind ik onduidelijk en daardoor onprettig.
    Het inloggen op de website kan gelukkig nu ook met digi d. Eerst kon dat alleen met klantnummer en die moet ik dan altijd eerst opzoeken, wat ik omslachtig vind.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    9

    Service
    7
    Dekking
    7.5
  • AAnoniem

    Fijne verzekering, alles snel geregeld. Bij vragen snel en duidelijk antwoord.

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    8

    Service
    10
    Dekking
    8.5
  • BBouwmans

    Prima zorgverzekering voor mij, goede ervaring met hulp bij ziekte in het buitenland gehad.
    Voor de rest ben ik hier al heel mijn leven verzekerd zonder klachten dus heb ook niet de intentie om over te willen stappen op een vd goedkopere verzekeringen.

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    7

    Service
    7
    Dekking
    7

Kan het goedkoper?