Direct naar

Over Unive

Univé is een relatief grote verzekeraar die op het gebied van zorgverzekeringen wordt bestuurd door VGZ. Univé is echter wel zelf risicodrager met een eigen klantenservice en productaanbod.

De aanvullende pakketten die je bij Univé kunt kiezen komen qua vergoeding deels overeen met die van VGZ. In de premie kan er wel verschil zitten. Zo zijn de premies bij VGZ voor jongeren doorgaans lager maar zijn ouderen vanwege de leeftijdsafhankelijke premie bij VGZ soms goedkoper uit bij Univé.

Univé biedt verschillende basispolissen met ruime keuze en vrije zorgkeuze. Met de zorgpas van Univé krijg je ook korting op brillen en contactlenzen.

Naast de premies hieronder heeft Univé ook nog de ‘Zorg Basis’ polis met een premie van € 139,95 per maand in 2024.

Zorgpremie

Jaar Restitutie Natura Natura (select) Combinatie
2024-€ 147,30€ 138,95€ 160,15
2023-€ 142,30€ 127,45€ 155,15
2022-€ 133,00€ 114,90€ 143,89
2021-€ 124,74€ 110,90€ 133,42
2020-€ 119,95€ 107,95€ 127,89
2019-€ 120,95€ 105,85€ 126,00
2018-€ 116,50€ 100,95€ 121,25
2017-€ 113,25€ 98,75€ 117,25
2016-€ 107,00€ 89,95€ 112,00
2015-€ 107,00€ 85,00€ 112,00
2014-€ 95,95€ -€ 99.95
2013-€ 107,95€ -€ 111,95
2012-€ 108,25€ -€ 112,25
2011-€ 105,75€ -€ 109,95

Wat vind je van Unive?

Klik op de sterren

Premie
Service
Zorgkeuze
Aanvullend


893 reviews over Unive

  • Nnico orij

    door diversen gebeurtenissen in het verleden ben ik achterop geraakt met mijn premie te betalen maar nu gaat het via deurwaarder per maand 150euro.begrijpen ze het niet of hoe zit dat?ik loop niet voor niets achter maar zo raak je nog meer in de shit door het extra te berekenen wie dit bedacht heeft zit heerlijk op het pluce van ONZE centen en hoeft nergens bang voor te wezen zijn/haar kostje is gekocht zakken vullers dat zijn het:ik heb gesproken.echt.

    Premie
    1

    Zorgkeuze
    1

    Service
    5
    Dekking
    1
  • AAns Arts

    Ben erg tevreden over Univé, ze staan altijd meteen voor je klaar en helpen je eventueel om de keuze te maken die bij je past.
    De service is super, voordeel is ook dat er een kantoor in Assen, mijn woonplaats, is zodat je met vragen direct contact hebt met een medewerker.

    Premie
    9

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9.5
    Dekking
    10
  • HHuub van Veen

    Gewoon een goede verzekering voor een eerlijke prijs.

    Premie
    7

    Zorgkeuze
    5.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7.5
  • Ssusanna

    Prima verzekerig goed bereikbaar prima service.

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    8.5

    Service
    7.5
    Dekking
    6
  • Ttrees

    betrouwbaar

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    8.5
  • Ssusanna

    Prima verzekering .duidelijke voorwaarden en ondersteuning

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    8.5

    Service
    7.5
    Dekking
    6
  • BB. de Klerk

    Ik zit al geruime tijd bij Unive en nog geen minpuntje geconstateerd. Fijne zorgverzekeraar.

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • CCaroline Kros

    Unive,
    Toppertje hoor als zorgverzekeraar, ik zit al 35 jaar bij ze en nog nooit een minpuntje geconstateerd aan mijn zijde. Zelfs mijn bevalling (medische indicatie zwangerschapsvergiftiging) in het ziekenhuis is uitstekend verlopen. Ik heb de nodige zorg gekregen.
    En mocht je een keer een factuur krijgen waarvan je die niet in een keer kan betalen valt er altijd iets te regelen dat het wel kan.
    Kortom, Unive is een uitstekende zorgverzekeraar met of zonder gezin.

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • BBertus Brues

    Ook bij deze (zorg-)verzekeraar valt het op dat behandelingen of medicatie voorgeschreven door artsen,kosten met zich mee brengen, die NIET door verzekeraar worden vergoed en vervolgens van je bankrekening worden afgeschreven, zonder dat daar een duidelijk reden bij wordt gegeven. Hoogstens dat genoemde behandeling of medicijnen niet voor vergoeding in aanmerking komen. IK VIND DIT BIZONDER ERGERLIJK ! overigens was er met de Unive te onderhandelen over de maandelijkse kosten van de ziektekostenverzekering icm de andere verzekeringen bij hun afgesloten.

    Premie
    4.5

    Zorgkeuze
    5

    Service
    4.5
    Dekking
    4.5
  • WWanda

    Prima zorg verzekeraar!

    Premie
    8.5

    Zorgkeuze
    8

    Service
    8.5
    Dekking
    9
  • AAlies

    ik ben zeer tevreden met Unive.
    Er is een kantoor in mijn woonplaats waar ik altijd terecht kan en waar ik goed word geholpen en waar ik eventuele rekeningen zo in de brievenbus kan doen.
    Omdat ik er meerdere verzekeringen heb, krijg ik een mooie korting op mijn zorgpremie.
    Ik heb nog nooit problemen gehad, ik ben al heel lang bij deze verzekeraar.

    Premie
    9

    Zorgkeuze
    10

    Service
    9.5
    Dekking
    10
  • AA.F.Schendelaar

    ik ben zeer tevreden met Unive. Er is een kantoor in mijn woonplaats waar ik altijd terecht kan en waar ik goed word geholpen, eventuele rekeningen kunnen zo bij hen in de brievenbus.
    De rekeningen kloppen altijd.
    Omdat ik meerdere verzekeringen heb bij Unive krijg ik een flinke korting op mijn zorgpremie.
    Er is een ruim pakket aan aanvullende verzekeringen.

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    9.5
    Dekking
    9.5
  • MMartijn

    Ik ben al jaren klant bij Unive en tevreden over de werkwijze. Ik denk alleen dat de zorgverzekeraars de koppen bijeen moeten steken en de massale fraude met facturen moeten gaan aanpakken. Dan zakken de premies vanzelf weer.

    Premie
    7

    Zorgkeuze
    7

    Service
    7
    Dekking
    7
  • Tt

    Goede service voor relatief normale premie. Wel is het zo dat ze met tussentijdse informatie vrij laks zijn en werkt de site of app niet voldoende.

    Premie
    6.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    8
    Dekking
    7
  • CChristian Wentink

    Door mijn beperking moet ik mij hoog verzekeren om veel vergoed te krijgen (spierziekte HMSN, ookwel CMT) Premie is helaas erg hoog, maar gelukkig krijg ik bij Univé erg veel vergoed vergeleken met andere zorgverzekeraars.

    Premie
    3.5

    Zorgkeuze
    8

    Service
    5.5
    Dekking
    10
  • Ssebastiaan uijten-boogaart

    de beste zorgverzekeraar die in Nederlands ze zijn gewoon de beste van nederland
    dus ik blijf zeker bij hun en zijn de goedkopste van nederland

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    9.5
  • YYvonne

    Ik ben dit jaar overgestapt naar Zorgzaam van Univé en heb nu al heel goede ervaringen. Op vragen wordt heel snel gereageerd en ze komen hun afspraken na. Ik heb een rekening bij hen ingediend omdat de zorgverlener dit niet rechtstreeks doet en had al na een paar dagen de vergoeding op de rekening staan. Onlangs heb ik een nieuwe bril aangeschaft. Ik heb nog nooit zo weinig hoeven bij te betalen als deze keer, zo hoog was de bijdrage door Univé. Ook worden er veel tandartskosten vergoedt vanuit de aanvullende verzekering. Ik ben blij met deze zorgverzekeraar!

    Premie
    5

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    7.5
    Dekking
    10
  • DDennis Bel

    Goede zorgverzekeraar. Gelukkig weinig mee te maken gehad de laatste tijd, maar van medicijnen tot ziekenhuisbezoek inclusief operatie is alles goed geregeld. Fijn om je nergens druk over te hoeven maken als er al genoeg ellende is.

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    6
    Dekking
    5
  • DDebbie Maas

    Altijd behulpzaam en goed bereikbaar. Omdat ik via de gemeente collectief verzekerd ben bij Univé betaal ik een lagere premie en dit jaar ook geen eigen bijdrage, dat zit bij de premie inbegrepen. Handig als je rond moet komen van een uitkering en chronisch ziek ben waardoor je veel kosten hebt. Anders zou ik binnen 3 maanden aan mijn eigen risico zitten.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    6.5

    Service
    7
    Dekking
    6
  • JJeannette van Baaren

    Uitstekende service. Ik kwam een adreswijziging doorgeven , namen ze alle tijd om mijn verzekeringspakketten onder de loep te nemen. Door samen te voegen en een verzekering te wijzigen , ben ik nu goedkoper uit. Top!! Alle info gaat per e-mail, snel en goedkoop.

    Premie
    9.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    9.5
  • Mme

    Ik peesoonlijk vind UNIVE een hele fijnezorgverzekeraar alleen jammer dat de medicatie via de internet apotheek gaat maar verder een mega goeie service snel geholpen.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • PPaul

    De enige vruchten die u bij Unive plukt zijn rotte appels…….

    De adviseurs van Univé vertellen je vooraf dat bepaalde kosten zijn gedekt, terwijl ze achteraf weigeren uit te keren.

    Als uw geld u lief is, niet aan beginnen!

    Premie
    5

    Zorgkeuze
    3

    Service
    1
    Dekking
    2
    • WWerner Smit

      Volkomen mee eens, een aanvullende verzekering fysio afgesloten, nu na 240 euro fysiokosten gemaakt en Unive weigert ook maar een cent te vergoeden omdat ze geen contract met hen hebben afgesloten : UNIVE zijn centenkloppers, ik ben opgelicht! Wat een waardeloze verzekering, en ik maar doorgaan met premie betalen elke maand voor fysiovergoeding waar niets voor vergoed wordt!!!!

    • WWout

      @Werner Smit

      Allereerst is Univé heel duidelijk in de voorwaarden van zowel de restitutie- als wel de naturapolissen dat je op voorhand wel moet checken of je zorgverlener een contract heeft. Heeft hij dat niet, dan kan je erop aan dat deze zorgverlener duurder is dan het gemiddelde. Ze hebben namelijk met bijna iedere fysio een contract. De servicedesk van Univé en zorgzaamverzekerd is een klantenservice waar je je vingers bij aflikt en een voorbeeld van hoe het ook kan.
      En zelfs als er geen contact is vergoeden ze in de meeste gevallen nog 90% van de kosten die ze hanteren bij contracthouders. Bij elke verzekeraar heb je die voorwaarde sowieso bij natura-polissen tenzij je een extra bedrag p.m. neertelt. Deze recensie vind ik dan ook zeer onterecht.

  • Cc j van well

    100 % tevreden

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7.5
  • MMirjam Broekhoff

    Slechte informatie voorziening in de folder, slechte informatie voorziening over vergoeding medicijnen, trage afhandeling vergoedingen aan zorgverleners, geen duidelijkheid over berekening betalingen en vergoedingen dan wel eigen bijdragen, herhaaldelijke fouten worden niet hersteld. Prima medewerkers op de klantenservice maar ook zij kunnen niets veranderen aan de achterliggende organisatie.

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    1.5

    Service
    3
    Dekking
    3
  • JJoseph Makarious

    Ik ben al jaren verzekerd bij Unive, de service is uitstekend, vriendelijk en eerlijk, zonder de bekende kleine letters die je vaker tegenkomt bij andere verzekeraars.
    Bij schade wordt er bijzonder snel uitgekeerd zonder morren.

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    10
    Dekking
    8
  • Kkristel

    De informatie over verlenging van je contract en de inhoudelijke wijzigingen zijn erg ondoorzichtig. Je moet zelf behoorlijk wat desktop-research uitvoeren om uit te vogelen wat er in jouw specifieke geval wijzigt en welk pakket het beste bij mijn verwachtingen past.

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    3.5

    Service
    8
    Dekking
    6
  • AAndrea Kleine Jansen

    Ondanks dat Unive (incl aanvullende verzekeringen) niet de goedkoopste is, is de uitkering altijd supersnel en zijn ze zeer klantvriendelijk.
    De meeste zorgverleners werken ook (en naar wij horen prettig) samen met Uniuve, dus nagenoeg geen voorschieten en eeuwen wachten tot je terugbetaald wordt.

    Vrije keuze in zorg/ziekenhuis etc is in ons geval helaas vaak nodig, en dus heerlijk dat je daar de vrije hand in hebt.

    Eventuele vragen worden altijd snel en adequaat beantwoord, dus geen lange wachttijden tot je eens zekerheid hebt over je vraag.

    Premie
    6

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    10
    Dekking
    10
  • HH.Wittenberg

    Unive heeft veel contracten afgesloten, zodat je nergens vooruit hoeft te betalen.
    Het duurt enige maanden voordat je een rekening krijgt voor het betalen van je eigen bijdrage, indien dit bedrag te hoog is, valt er een afbetalingsregeling te treffen.

    Premie
    4

    Zorgkeuze
    5.5

    Service
    6
    Dekking
    8.5
  • Bbenjamin GECER

    Unive- daar ben ik al jaren lid van met reisverzekering. het hele jaar niet hoeven te denken aan ongelukjes. ik weet dat ik goed zal worden opgevangen door ze. Declaraties worden altijd netjes en snel verwerkt. Nooit problemen gehad. Ik was zelfs beboet doordat ik in het buitenland heb gewoond en dat hebben ze gewoon teruggedraaid.

  • WW. Zwart

    We krijgen de rekening van de gebruikte zorg meestal een half jaar na behandeling, dan weet je al vaak niet eens meer waar en wanneer je geweest bent.
    Ook zou ik graag de mogelijkheid hebben om het gehele zorgpakket zelf samen te stellen. Waarom moet ik betalen voor zorg die ik niet meer gebruik? bijv bevalling

    Premie
    4

    Zorgkeuze
    3.5

    Service
    5
    Dekking
    3.5
    • JJoseph Makarious

      Geachte heer, mevrouw Zwart, IK ben zelf al jaren verzekerd bij Unive, en ik kan uw ervaringen niet delen, ik ben altijd uitstekend behandeld door Unive, de rekeningen komen bij alle verzekeraars na enkele weken dit komt omdat de de zorg instellingen pas hun kosten declareren na paar weken bij de zorgverzekeraar, het is ongeloofwaardig dat u niet meer weet welke behandelingen u heeft gehad, tenzij u bijna elke dag bij een zorg instelling komt.
      De zorgpakket wordt door de regering vastgesteld op basis van algemene zorg behoefte en kan niet op maat voor elke burger worden gemaakt dat kan Unive niks aan doen. uw cijfer waardering is ook niet reel, of heeft u soms persoonlijk iets tegen Unive.

  • KKalle Vleer

    Ze helpen me altijd als ik problemen heb en dus een erg snelle, goede sevice. Ook zijn de prijs kwaliteit van de verzekering op goed niveau zoals ik het graag wil zien. Ik blijf zeker klant bij Univé.

    Premie
    4

    Zorgkeuze
    6.5

    Service
    10
    Dekking
    7.5
  • AAW Schuit

    Onze zoon is op vakantie naar Oostenrijk in het ziekenhuis terecht gekomen.
    We hebben de alarmlijn van unive gebeld en een medelevend gesprek kregen wij een dossiernummer via sms die e overal konden laten zien.
    Uitgelegd dat wij de 2 dagen later ons hotel moesten verlaten omdat we dan naar huis zouden gaan zeiden ze gelijk dat hun wel een ander hotel konden regelen.
    Ze vroeg wanneer we meer wisten en wij zeiden morgenvroeg rond tien uur.
    De volgende dag ging om 10.15 de telefoon . Dat was Unive om te vragen of ze nog iets voor ons moesten regelen. SUPER. Wij mochten die dag naar huis na 3 zakken antibiotica en we moesten beloven direct in Nederland naar het ziekenhuis te gaan. Unive zei als het onderweg naar Nederland niet goed zou gaan dat we dan gelijk moesten bellen dan zouden zij ter plekke iets regelen, hetzij dokter ,ziekenhuis of hotel. We zijn gelukkig veilig thuis gekomen. Eenmaal thuis naar Unive kantoor gegaan ivm de kosten die we gemaakt hadden.
    Na ruim een week alles terug gekregen. Al met al geen leuke vakantie maar SUPERSERVICE van UNIVE TOPPRS en nog bedankt

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    9.5
  • GGertjan Stapel

    Uitstekende betrouwbare zorgverzekeraar met ruime vergoedingen, snelle afhandeling van declaraties en een goed bereikbaar service-team als er vragen zijn.
    Jammer dat in de aanvullende verzekeringen fysiotherapie is gemaximeerd tot een vergoeding van 1000 euro per jaar, verder alleen maar goede ervaringen met deze verzekeraar.

    Premie
    6

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    5.5
    Dekking
    9
  • RRacha

    Unive staat altijd klaar voor de klant wordt goed geluisterd .
    Klantvriendelijk en neemt de tijd voor haar klanten .

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    9.5
    Dekking
    7.5
  • SSebastiaan van den Berg

    De kwaliteit van een verzekering is voor mij bepalend hoe men omgaat met klachten en/of tijdigheid van reageren.
    Bij Unive heb ik de ervaring dat:
    – Snel wordt gereageerd op email / vragen
    – Snelle uitbetaling van kosten waarvoor ik verzekerd ben

    Natuurlijk is de prijs een belangrijk onderdeel voor het aangaan van een verzekering, maar een goede verzekering herken je pas wanneer je een probleem/klacht hebt en hoe snel en juist deze wordt afgehandeld.

    Premie
    7

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    7.5
    Dekking
    7.5
  • EErik

    Lekker, heb STER 5 (het hoogste wat er is). Mijn vrouw zit bij zorgzaam omdat dit moest van de verzekering. (Zat collectief via haar eigen werkgever)
    Onze kinderen van 6 en 10 werden anders aangeslagen als mijn vrouw niet kwam bij zorgzaam.

    Nu ze er een paar jaar zit merken we ineens dat elk tandartsbezoek voor 10% uit eigen zak moet worden betaald (maatregel 2014).

    Het is dat we geen andere keus hebben anders waren we opgestapt.

  • Bbarry

    Ik werk bij defensie en unive doet onze zorgverzekering. helemaal niets op aan te merken. alles loopt soepel en als ik ooit dan iets nodig heb kan ik dit gewoon halen bij ons gezondheidscentrum zonder problemen en zonder gezeik.

    Premie
    9.5

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
    • WWout

      @barry
      Ik snap alleen de 9,5 premie niet. Dat moet een dikke 10 zijn. Ik weet niet hoe het vandaag de dag bij defensie gesteld is, maar ik betaalde toch echt geen netto zorgpremie toen ik actief militair was. Is dat nu veranderd?

  • RRoel

    Prachtige premie (SZVK), goede en snelle service, prima helpdesk.

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    8

    Service
    9.5
    Dekking
    10
  • Dde Groote

    Over het algemeen ben ik erg tevreden over mijn zorgverzekering bij Unive. Wat ik spijtig vind, is dat het mij twee jaar heeft gekost dat ik mijn aanvullende verzekering heb kunnen laten vervallen. Dit had mij per maand en per jaar enorm gescheeld. Wat mij betreft mag de premie ook omlaag, maar dat is wat iedere klant zou willen, naar mijn mening. Nogmaals, over het algemeen ben ik zeer tevreden met mijn zorgverzekering, maar er is natuurlijk altijd ruimte voor verbetering.

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    6

    Service
    8
    Dekking
    6
  • LLeonie Degeling

    Misschien niet de goedkoopste, maar erg behulpzaam op kantoor, duidelijk en overzichtelijk! Al jaren ben ik dik tevreden!!

    Premie
    7

    Zorgkeuze
    10

    Service
    9.5
    Dekking
    10
  • AAnne van de Beek

    Mijn premie is vrij hoog, maar daarmee heb ik wel het gevoel dat ik goed verzekerd ben. De dingen die ik nodig heb worden vergoed. Aan de andere kant komt het vaak voor dat mijn zorgverzekering een bepaald merk medicijnen voorschrijft. De apotheek heeft dat vaak niet op voorraad of het is niet leverbaar en dan moet ik het alsnog zelf betalen.

    Over het algemeen ben ik dus tevreden over de vergoedingen en over de mogelijkheden, maar het puntje van de medicijnen vind ik wel vervelend.

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    5

    Service
    5
    Dekking
    6
  • RRoderick

    Na altijd bij de Friesland te hebben gezeten ben ik afgelopen jaar overgestapt naar Unive, waarom zou u kunnen denken of vragen? als eerste reden, omdat de Friesland met zijn basis boven de 100 euro per maand zit en unive er een stuk onder zit, ook heb ik sinds kort een auto aangeschaft en dit combineer ik een pakket bij Unive, dit gewoon omdat het makkelijk is om alles bij 1 verzekeraar te hebben. Nu de service van unive is geweldig en ze regelen alles voor je, zo hoefde ik niet de tandarts of huisarts op de hoogte te brengen want dat had unive al voor me gedaan, echt super! Ook bij het afsluiten van de verzekering was erg duidelijk en ging vrij vlot en het werd simpel uitgelegd. Kortom een geweldige verzekeraar en ik ben blij dat ik ben overgestapt naar unive in plaats van bij De Friesland blijven.

    Premie
    9

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    8
    Dekking
    8
  • DDaimy

    Univé heeft om te beginnen een redelijk aanvaardbare premie. De service is ook prima: telefonisch word je prima geholpen en verdere service is ook goed in orde.
    Ik vind Univé dus een goede zorgverzekeraar.

    Premie
    8

    Zorgkeuze
    9

    Service
    9.5
    Dekking
    9
  • FFerona

    Ik vindt hem heel goed kan heel soms net een tikje beter maar echt niet veel het is echt de beste zorgverzekering ooit

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • JJ. Heinen

    Zorgkeuze is beperkt, jammer!

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    4

    Service
    6
    Dekking
    7.5
  • JJ.Martens

    Wij zijn van uit een slecht funktionerende groene land (zilveren kruis ) in een verzekering gekomen die 200 % beter is. Geen gezeur over het verekenen van premies met declaraties.Ook het terug betalen is zeer snel.
    Het enige waar ik mij nog wel aan erger is de duidelijkheid van declaratie afschriften deze zouden duidelijker omschreven moeten worden en de prijs van alle kosten, ook van zieken huizen enz.
    Deze zouden ook eventueel online moeten kunnen worden bekeken nu nog te minim.

    Verder prima, doorgaan zo Unive.

    Premie
    5.5

    Zorgkeuze
    7.5

    Service
    9.5
    Dekking
    8
  • RRob

    Als defensie medewerker weinig keuze, maar premie is ok en voldoet

    Premie
    3.5

    Zorgkeuze
    3.5

    Service
    4
    Dekking
    5.5
  • NNaome Taai

    Unive zorgzaam : We zijn zeer tevreden , en ze zijn erg zorgzaam voor ons

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    10

    Service
    10
    Dekking
    10
  • CC. van Wijk

    Een aanrader als je niet teveel premie wilt betalen en bereid bent daar zelf wat risico voor te nemen is dit een goede keuze. Snelle afhandeling van declaraties. Medicijnen worden bezorgd. Ik heb geen idee wat de premie dit jaar is van Univé maar ik blijf klant!

    Premie
    10

    Zorgkeuze
    9.5

    Service
    9.5
    Dekking
    9.5
  • Jjildau van der heide

    unive is een zorgverzekering waar ik automatisch bij aan gesloten werd ivm mijn oude baan. aangezien het zo goed beviel ben ik bij hun gebleven . Unive geeft de klant waar ze om vragen en recht op hebben en zijn niet te duur voor mensen met een iets kleiner budget. Een echte aanrader !!

    Premie
    7.5

    Zorgkeuze
    7

    Service
    7
    Dekking
    7.5

Kan het goedkoper?